fbpx
loading

Wyjazd z jogą w lutym: Ashtanga & Rocket Yoga Immersion Workshop

Zimowe zanurzenie w praktyce Ashtanga Vinyasa joga i/lub Rocket Vinyasa joga 🔥

Poranne sesje będą dedykowane dla osób zaawansowanych (Ashtanga w stylu Mysore). Później czeka Was uważna praktyka świadomego oddechu i medytacji. Po południu zapraszam na autorskie zajęcia warsztatowe (klinika asan, balanse, technika skoków). Zajęcia popołudniowe dedykowane są dla osób początkujących (Rocket joga dostępna jest również dla osób zaawansowanych). Joga jest dla każdego.

Zapraszam wszystkich bez względu na poziom zaawansowania 😊 Wszystkie zajęcia są opcjonalne.

RAMOWY PLAN WYJAZDU Z JOGĄ

Czwartek 16.02.2023
16:00 – Zakwaterowanie
17:00 – Wspólna praktyka dla wszystkich
18:30 – Kolacja
20:00 – Krąg otwierający i Joga Nidra z energią Reiki

Piątek, Sobota 17-18.02.2023
6:30 – Ashtanga Vinyasa joga – praktyka w stylu Mysore
8:00 – Pranayama i medytacja
9:00 – Śniadanie
12:30 – Zajęcia warsztatowe (1% teorii, technika)
14:30 – Obiad
17:30 – Rocket Vinyasa joga – zajęcia dla początkujących
18:30 – Kolacja

Niedziela 18.02.2023
7:15 – Wspólna praktyka prowadzona
9:00 – Śniadanie
12:30 – Gra jogowa i krąg zamykający
14:30 – Obiad

🏠 LOKALIZACJA:

Jest takie magiczne miejsce Dom Łowyń, położone w lesie, na skraju Puszczy Noteckiej. Okolica jest cudowna, wokół polodowcowe wzgórza, lasy oraz jeziora. Z dala od jakichkolwiek zabudowań, bezpośrednio nad kameralnym jeziorem o krystalicznie czystej wodzie.

Do głównych atrakcji turystycznych regionu należą: Puszcza Notecka, parki krajobrazowe (Pszczewski i Sierakowski), kilka rezerwatów przyrody oraz Międzyrzecki Rejon Umocniony z rezerwatem nietoperzy.

W spacerowej odległości zaprzyjaźnieni sąsiedzi prowadzą niewielki kompleks saun oraz stadnina koni. W odległości 2 kilometrów znajdują się dwa sklepy spożywcze, jeden wielobranżowy oraz kościółek. Międzychód, oddalone o 12 km, jedenastotysięczne miasto z zabytkami architektury i pełną infrastrukturą obejmującą sklepy, kawiarnie, place zabaw, kino, szpital, stadion.

Wnętrza tego domu i małych domków są przestronne, jasne, nowoczesne i pomyślane tak, by sprzyjały odpoczynkowi. Sala do praktyki jogi ma podgrzewaną podłogę!

Dostępne są pokoje dwuosobowe oraz 2 studia: 2-4 osobowe oraz 4-6 osobowe. Każdy pokój jest komfortowy i wyposażony w łazienkę oraz wyjście na taras z przepięknym widokiem na jezioro lub las.

Więcej informacji o obiekcie: tutaj

🍲 JEDZONKO:

Kreatywna, autorska kuchnia sezonowa! Pełne smaku, wegetariańskie posiłki, którymi najecie się do syta. Przygotowywane są z najlepszych składników ze sprawdzonych źródeł.

Wyżywienie jest wegetariańskie. W cenie wyjazdu można również wybrać dietę wegańską lub bezglutenową – prosimy o zgłoszenie mailem najpóźniej tydzień przed wyjazdem. Dieta indywidualna za dodatkową opłatą w zależności od jej rodzaju – o szczegóły prosimy pytać: nektar@jogawlesnicy.pl

🚌 DOJAZD:

Dojazd we własnym zakresie. Jest możliwość wspólnej podróży z Wrocławia lub odbioru ze stacji PKP Międzyrzecz. Bliżej terminu skontaktujemy do wspólnej podróży osoby zainteresowane.

Dom Łowyń znajduje się 30 km od autostrady A2, 75 km od lotniska (Poznań ✈️) – 🚗 dojazd z Poznania zajmuje ok. 1 h, z Wrocławia 3 h, a z Warszawy 3,5 h.

Adres: Dom Łowyń, Dormowska 6, 64-426 Łowyń (k/Poznania)

Koordynaty geograficzne: 52.510991, 15.883046

 🧘🏻‍♀️ OSOBA PROWADZĄCA:

Viola – mama trzech niezwykłych młodych mężczyzn. Swoją praktykę zaczęła w 2015 roku mieszkając jeszcze w Wielkiej Brytanii. Od tego czasu nieustannie pasjonuje się ruchem w każdej postaci.

Pełna energii i niezwykle kreatywna. Jest certyfikowaną przez Yoga Alliance na poziomie RYT500 nauczycielką Ashtanga jogi, Vinyasa oraz Joga Nidry. Ashtanga jogę praktykowała w Wielkiej Brytanii m.in. z: Joey Miles, Hamish Hendry, Julia i John Scotta, a obecnie z Basią Lipską Larsen. Rocket jogę praktykowała u Jamie Blowers oraz Leon London, teraz szkoli się u Carson Clay Calhoun.

🗒 JAK WZIĄŚĆ UDZIAŁ W WARSZTATACH:

Ilość miejsc jest ograniczona – pośpiesz się więc z decyzją. Zarezerwuj miejsce za pośrednictwem strony oraz przez wpłatę rezerwacyjną 600 zł w dniu zgłoszenia. Zapłać tradycyjnie przelewem lub online. Potwierdzenie wpłaty proszę przesłać na email nektar@jogawlesnicy.pl

Wpłata rezerwacyjna jest kwotą bezzwrotną jeśli rezygnacja z wyjazdu następuje z winy uczestnika. Podlega zwrotowi jedynie, jeżeli zwolnione miejsce zostanie zarezerwowane przez inną osobę.

Wszelkie pytania proszę kierować na email lub tel. 796 666 174

💰 INWESTYCJA:

Cena promocyjna: 1200 zł (do 31 grudnia 2022)

Cena regularna: 1580 zł (po 31 grudnia 2022)

Cena zawiera pełne wyżywienie, 3 noclegi oraz ponad 15h jogi i medytacji. Możliwy jest pokój na wyłączność za dopłatą.

Możliwe masaże za dodatkową opłatą.

Osoby towarzyszące nie biorące udziału w zajęciach: 1200 zł

Zwierzęta domowe: 100 zł za pobyt

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

15 - 18 lut 2023
Zakończone!

Koszt

1,173.00 zł

Więcej informacji

Zapisy

Lokalizacja

Dom Łowyń
Dom Łowyń, Dormowska 6, 64-426 Łowyń
Kategoria
Zapisy

Następne wydarzenie

X

Chcesz otrzymać ofertę specjalną?

Omm ✨ My też nie lubimy spamu

Please wait...

Namaste