fbpx
loading

Style jogi

Znajdź jogę idealną dla siebie

Untitled-5

Ashtanga joga

Niezwykle energetyzująca, uporządkowana metoda łącząca ruch z oddechem. Idealne dla osób lubiących dynamikę. Podczas praktyki w stylu Mysore pracujemy indywidualnie z kontuzjami oraz dolegliwościami w ciele wykorzystując terapeutyczną moc jogi.

Rocket joga

Zajęcia idealne dla osób szukających wyzwań i lubiących intensywny wysiłek. Joga dynamiczna przystępna dla każdego daje wiele radości. Tutaj nie ma nudy.

Dharma joga

Dla osób poszukujących równowagi ciała i umysłu. Podczas zajęć doświadczamy tego poprzez mantrę, pranajamę, mudry i łagodny ruch w stylu zakończony medytacją. Idealne dla osób, które od dawna niczego nie ćwiczyły.

Vinyasa Krama joga

Synchronizacja ruchu z oddechem. Zajęcia są idealne dla osób, które pragną o siebie zadbać jednak od dawna niczego nie ćwiczyły.

Yin Yang joga

Dla osób poszukujących równowagi w ciele. Wzmacnia i rozciąga ciało. Energia płynie w Vinyasa Flow a statyczna joga powięziowa rozciąga ciało.

Hatha Flow

Zajęcia są idealne dla osób które czują potrzebę rozciągnięcia się i odbudowania kondycji fizycznej. Idealne również jako uzupełnienie innej aktywności fizycznej.

Harmonogram zajęć jogi w Leśnicy

Wybierz jogę dla siebie

Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy

shape_06

Chcesz otrzymać ofertę specjalną?

Omm ✨ My też nie lubimy spamu

Please wait...

Namaste