loading

Self care w wielkim mieście : Wroclove Urban Retreat vol. 2

Czyli zimowa bomba regeneracyjna dla duszy i ciała❣️

Kochani, mamy wspaniałą słoneczną jesień ☀️🍂🍁 robi się już chłodniej i wkrótce wkroczymy w okres zimowy 🌨️❄️ W tym okresie warto zadbać o siebie, a przede wszystkim o dobry sen 💤

Chciałabym ponownie zorganizować magiczny weekend ✨ w formie urban retreat, czyli regeneracja w mieście… wielkim mieście! Tym razem czeka Was podróż poprzez żywioły.

Będzie to też pierwszy weekend następujący po roku od pierwszych zajęć.

Zapraszam do naszego cudownego miejsca mocy 💖


W planie weekendu:

Sobota 10.12.2022 / 18:00-20:00

🧡 ŻYWIOŁY W JODZE I AJURWEDZIE

W części teoretycznej poznasz znaczenie integracji z żywiołami. Praktyka jogi na macie, da Ci możliwość głębszego zrozumienia działania  wibracji żywiołów.

💛 KRÓTKA PRZERWA
💖 Joga Nidra

Doświadczysz regeneracyjnego snu jogina. Podczas praktyki popłynie energia reiki.

Niedziela, 11.12.2022 / 16:00-20:00

💙 JOGOWY ZESTAW RATUNKOWY NA CODZIEŃ

W pierwszej części naszych warsztatów popracujemy z nerwem błędnym oraz skupimy się na metodach rozluźniających obszar bioder oraz odciążenia bolesnego barku.

Nauczysz się technik automasażu, aby pozbywać się napięć i codziennych dolegliwości. Poznasz ćwiczenia, które z łatwością wykonasz w domu tak, aby skutecznie przywracać równowagę w swoim ciele.

❤️ PRZERWA NA JEDZONKO

Przynieś kubek na herbatkę oraz coś smacznego wege do podzielenia się. Spędzimy ok 1h na wspólnej rozmowie

💚 JOGOWY ZESTAW NA ZDROWY seN

Poznasz punkty akupresurowe na twarzy do wyciszenia układu nerwowego oraz wyciszające metody oddechowe następnie doświadczysz odprężającej praktyki regeneracyjnych asan na spokojny sen.

💜 KĄPIEL W DŹWIĘKACH MIS TYBETAŃSKICH

Doświadczysz rozluźnienia przy terapeutycznych wibracjach mis dźwiękowych Petera Hessa. Koncert relaksacyjny wzbogaci gong, bęben oraz inne instrumenty.

Kto POPROWADZI WARSZTATY JOGI W NIEDZIELĘ?

Justyna – swoją przygodę z jogą rozpoczęła w 2016 roku, a jako nauczyciel od 2018 roku. Pierwsze kroki na macie stawiała praktykując jogę Iyengara, przechodząc do bardziej dynamicznych praktyk, obecnie swój warsztat uczniowski szkoli pod okiem Dagmary Tomczyk. Jako nauczyciel cały czas rozwija się. Ma za sobą między innymi kurs pogłębionej praktyki połączony z kursem nauczycielskim, kurs jogi w terapii, Vinyasa Krama i Power Yoga certyfikowane przez Yoga Alliance. W jodze odnajduje to czego w danej chwili potrzebuje – spokój, równowagę , koncentrację i siłę. Staram się przekazać świadomą i bezpieczną pracę z ciałem, a także pokazać jak oddech może wpływać na ciało.

Kto zagra koncert relaksacyjny?

Monika – świat dźwięków jest ze nią od najmłodszych lat i zawsze w jakiejś formie towarzyszył jej życiu – czy to 6-letniej edukacji muzycznej, podczas której szlifowała grę na pianinie, czy też śpiewu w różnych zespołach i chórach, które przewijały się przez całe jej życie. Misy, bęben, gong i inne instrumenty używane do relaksacji sprawiły, że zakochała się w wydawanych przez nie dźwiękach i dobroczynnych właściwościach, a ta miłość odwzajemniła się dobrym samopoczuciem, większym spokojem wewnętrznym i zabrała ją we wspaniałą podróż w głąb siebie. W ramach poszerzania swoich dźwiękowych horyzontów brała udział między innymi w szkoleniu z dźwiękoterapii i prowadzenia koncertów relaksacyjnych. Gra między innymi na misach dźwiękowych Petera Hessa, które są misami o jakości terapeutycznej.

Kto POPROWADZI WARSZTATY JOGI W SOBOTĘ?

Viola – Właścicielka szkoły Joga w Leśnicy. Praktykuje od 2015 roku. Zafascynowana jogą zwiedzała różne szkoły, próbowała różnych styli. Regularnie praktykowała Vinyasa, Rocket, Bikram oraz jogę Nidrę. Kiedy zaczęła praktykę Ashtanga jogi w stylu Mysore poczuła jak każda komórka wibruje z radości. Rozpoczynała swoją praktykę ashtanga pod okiem nauczycieli: Naama Zusman, Nicola Harpin oraz Joey Miles. Jest certyfikowaną przez Yoga Alliance nauczycielką Ashtanga Vinyasa Jogi. Uczestniczyła w warsztatach jogi w Polsce i Wielkiej Brytanii prowadzonych przez mi.n: Basia Lipska Larsen, Joey Miles, Hamish Hendry, Julia i John Scott. Pełna energii i niezwykle kreatywna. Pasjonuje się ruchem w każdej postaci. Zainspirowana sztuką cyrkową uwielbia przeciwstawiać się grawitacji. Jest instruktorem akrobatyki powietrznej, a dla równowagi praktykiem Reiki oraz instruktorem jogicznego snu. 

💰 INWESTYCJA:

Cena regularna: 300zł

📍 LOKALIZACJA:

Kameralne studio jogi – Joga w Leśnicy, ul. Miodowa 31A, Wrocław

🗒 JAK WZIĄŚĆ UDZIAŁ W WARSZTATACH:

Ilość miejsc jest ograniczona. Zarezerwuj miejsce w grupie za pośrednictwem strony oraz przez wpłatę bezzwrotnej zaliczki 150zł w dniu zgłoszenia. Zapłać tradycyjnie przelewem lub online. Potwierdzenie wpłaty proszę przesłać na email nektar@jogawlesnicy.pl

Nie ma możliwości rezygnacji z uczestnictwa, można jednak przekazać swoje miejsce innej osobie.

📝 ZAPISY:

Zarejestruj i zapisz się przez apkę lub wypełnij formularz poniżej.

Wybierz ZALICZKA lub całość

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

10 gru 2022
Zakończone!

Etykiety

mindfulness
Kategoria

Następne wydarzenie

Nadchodzące wydarzenia

Nie odnaleziono wydarzeń!